Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Chery īpašnieku atsauksmes

Diezgan ilgu laiku pastāvēja uzskats, ka ķīniešu automašīnas nevar iepriecināt ne ar dizainu, ne ar braukšanas veiktspēju.

Viņi vai nu nekaunīgi kopēja Eiropas un Amerikas zīmolu automašīnas, vai arī tiem bija ekskluzīvs dizains un tie izskatījās kā televizora kaste uz riteņiem; no tehniskā viedokļa arī bija pietiekami daudz nepilnību, tāpēc “ķīnieši” ar apskaužamu noturību ieņēma godpilnās pēdējās vietas auto popularitātes reitingā.Taču pēdējos gados situācija strauji mainās. Ja ir īpašnieku atsauksmes par chery automašīnām, tad ir manāma pozitīva tendence. Un lielākā daļa nopelna par šo progresu pieder Chery. Viņa pārliecinoši izceļ savas valsts auto industriju pasaules mērogā, piedāvājot saviem klientiem stilīgus, progresīvus automobiļus, kas radīti ar jaunāko modi un tehnoloģijām.Chery dibināta 1997.gadā un 15 gadu laikā no neliela taksometru ražotāja izaugusi par pasaulē slavenu zīmolu : 18 uzņēmuma rūpnīcas, Chery ražotās automašīnas tiek importētas uz vairāk nekā 80 pasaules valstīm, kur ar to tirdzniecību nodarbojas vairāk nekā 1000 oficiālo dīleru. Starp citu, Chery ir pirmais Ķīnas uzņēmums, kam ir tiesības eksportēt automašīnas – arī šis fakts daudz ko izsaka. Šādu panākumu noslēpums slēpjas uzņēmuma vadības vēlmē "iepriecināt savus klientus".

Šim nolūkam ražošanā tiek noteikta stingra kvalitātes kontrole, projektēšanas un pētniecības centros pastāvīgi tiek veikti jauninājumi, un uzticamību uzrauga lielākais Āzijas testēšanas centrs. Papildus labi zināmajiem un jau iemīļotajiem Chery modeļiem īpašnieku atsauksmes par tādiem modeļiem kā miniatūrais QQ, cietais Tiggo, ērtais Amulets, stilīgais Kimo un lidinošs apvidus auto. dizaineri un inženieri Chery Co. aktīvi iesaistījās modeļu klāsta paplašināšanā, regulāri prezentējot jaunus priekšmetus slavenajās auto izstādēs: pirms neilga laika Pekinā tika prezentēts konceptuālais krosovers Chery TX un topošā Chery Ant automašīna, bet atjauninātais Amulet un Tiggo 2012. gada maijs SIA Motor Show.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 1142  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019