Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

KĀ IZSKATĀS TESLA MODEL S AR SEPTIŅĀM VIETĀM? DIVI BAGĀŽNIEKĀ!

Maz ir to, kas zina, ka limuzīns Tesla Model S var konfigurēt uz septiņām vietām. Divas vietas atrodas bagāžas nodalījumā. Patiesībā konstrukcija ir ļoti interesanta, bet ne droša.

Divas vietas uz pēdējā rindā krēsli-tas ir, faktiski, improvizācija. Opcija ir vērts 1500 ASV dolāru, un tā var tikt piespriesta vēlāk par jebkuru versiju Long Range ar sākuma cenu no 74 490 ASV dolāru jeb Performance, kas sākas ar 94 490 ASV dolāru.

Sēdekļa atrodas bagāžniekā, atceļ, ja tie ir aizņemti, telpa, parasti rezervēto bagāžas. Ir, tomēr, bagāžnieks priekšā, tā saukto front trunk, tukšā telpā, оставленном trūkst siltuma dzinēju. Vietu uzstādīti atpakaļ uz aizmugures sēdekļiem. Ja tie nav izmantoti, tie var salocīt, lai atbrīvotu vietu priekšmetus, kas vajadzīgi, lai ceļotu.
Tesla paziņo, ka tās var tikt izmantotas tikai bērniem ar augstumu ne vairāk kā 93 collas, bet izmitināt pasažieru vairāk nekā 1,20 pēdas tur būtu neiespējami, jo ierobežotā telpa galvā. Automašīnas sēdeklis ar isofix bāzi nevar noteikt, kas tur, tāpēc, ka sēdekļiem ir isofix sistēmas. Ne tie, kas ir piestiprināti pie ремням nav savienojamas, jo vietas bagāžniekā ir пятиточечные drošības jostas, piemēram, automašīnu autosportā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 247  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019