Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

PIRMIE AUTONOMAS TRANSPORTLĪDZEKĻI GUVUŠI APSTIPRINĀJUMU ASV

Pirmie autonomas transportlīdzekļi, kuri ir saņēmuši apstiprinājumu kustība ASV, pieder стартапу Nuro. Nacionālā autoceļu satiksmes drošības administrācija (NHTSA), organizācija, kurš regulē ceļu satiksmes drošību Amerikas Savienotajās valstīs, ļaus Nuro strādāt tuvāko divu gadu laikā, parks līdz 5000 autonomo transportlīdzekļu.

Transportlīdzekļi, kristīti diezgan mīklaini R2 (bez D2, tomēr), darbosies uz ielas, Hjūstonas un izmantot, lai nodrošinātu picu, un citiem pirkumiem. Automašīnas, kas ražotas Nuro, kas nav platāks par parastu puse auto nav stūres, sēdekļi un sānu spoguļiem. Pirmie publiskie testi sāksies tuvāko nedēļu laikā, bet lēmumu NHTSA tiks klasificēts Nuro kā "svarīgs moments, lai nozarē"" Kalifornijas uzsākšanas saka, ka sapnis kompānijas-tas ir nākotnes, kur visi nāk pie jums, bez maksas".
Dizains un ražošana autonoma, auto tika veikti Detroitā Roush Enetrprises. Transportlīdzekļi ir pietiekama jauda, baterijas darbības visas dienas garumā, kaut arī laika un telpas, kas paredzētas uzlādēšanai, климатизировано, lai produkti saglabātos svaigi transportēšanas laikā. Starp pirmajiem klientiem Nuros R2 - lielveikalu tīkls Walmart, kā arī Pica Domino ' S.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 493  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019