Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

KĀ IZSKATĀS APVIDUS AUTO VOLKSWAGEN, KAS NEKAD NAV IEKĻUVUŠI EIROPU?

Tas ir apvidus auto Volkswagen, kas nekad nav iekļuvuši Eiropu. Auto tika iesniegts Indijas un rezervēta tirgus dienvidāzijā.
Volkswagen ieviesa Taigun, atjaunināto versiju koncepciju, ko sniedz Auto Expo pirms sešiem gadiem. Auto nav daudz sakara ar versiju, kas ieraudzīja dienas gaismā 2014. gadā. Priekšējā daļa saņem vairāk, šauri lukturi un jauna reste ar hroma akcentiem, bet logo Volkswagen tagad vairāk. Līdzība ar T-Cross pārsteidz, bet šeit mēs runājam par lielākas riteņu bāzes versijas, piemēram, ķīniešu valodā apvidus auto VW.

Тайгун trūkst matētas plastmasas aizsardzību, ko parasti izmanto šāda veida modeļiem. Tie tiek aizstāti ar spīdīgu melnu plastmasas elementiem. Parādās Elerons turpinājumā jumta, bet aizmugurējie lukturi ir savienoti ar gaišu joslu un ir aprīkoti ar led tehnoloģiju.
Volkswagen pāriet uz kontu automašīnas garums 4,2 m, un riteņu bāze 2,65 metri. Vācieši arī piemin turbo benzīna dzinējs, kas liks auto paātrinājums no 0 līdz 100 km/h-9,9 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 183 km / h.

Sērijveida versija iznāks uz indijas tirgu 2021 gadā. Tas, visticamāk, būs veidota uz platformas MQB-A0-IN, kas izveidota īpaši dienvidāzijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 704  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019