Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

HYUNDAI I20: PIRMIE ATTĒLI UN INFORMĀCIJA PAR NĀKOTNES MODELI

Trešās paaudzes Hyundai i20 debijas Ženēvā nākamajā mēnesī un ieviesīs radikālas pārmaiņas dizains korejas zīmolu. Šodien Hyundai pirmo reizi ieviesa тизерные attēlus ar nākotnes modeli, kas norāda uz vairāk izteiksmīgu pievilcību ar sporta piegaršu. Pie dīleriem jaunais modelis nonāks vasarā.

Nākotnē Hyundai i20 ievieš jaunu valodu dizaina Hyundai sauc par "Sensuous Sportiness", raksturu nākotnes modeli veido, lai atbalstītu šo pieredzi. Sensuous Sportiness "nosaka harmoniju četriem galvenajiem elementiem: proporcijas, arhitektūra, stils un tehnoloģijas". Mērķis šī virziena dizains-pievienot emocionālo vērtību braukšanas pieredzes. Mēs runājam par trīsdimensiju braucienu, motorizācija un tehnoloģijām, kas apsver iespēju pārvērtības mazā i20 ir tiešām iespaidīgs auto.
Saskaņā dzinējiem nebūs revolūcijas, tāpēc mēs sagaidām atjauninātās versijas 1,2 litru četru cilindru vakuuma bloks, kā arī трехцилиндрового turbokompresoru, 1,0 litru. Tas nav traucējis varētu pārsteigt Hyundai hibrīda variants (galu galā, Kona piedāvā šo iespēju), bet uz doto brīdi mums nav informācijas, lai atbalstītu šo spekulācijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 11 095  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019