Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

HONDA ACCORD UZ VISIEM LAIKIEM PAMET LATVIJAS TIRGU

Kompānija Honda jau ir parakstījusi dokumentus par izbeigšanu pārdošanas modeļi Accord. Galvenais iemesls ir kļuvuši par kolosāli zemu pārdošanu salīdzinājumā ar citiem reģioniem. Patiesībā auto nav tik slikti un ir starp top-3 pārdodamo automašīnu, piemēram, Amerikas Savienotajās valstīs. Bet, lūk, Eiropas Savienība un Latvija ir īpaši uzrādīja neticami zems. Arī uzņēmums kategoriski nolēma atteikties no latvijas tirgus uz ilgu laiku. Visticamāk Akords vairs nav parādīsies pārdošanā.

Kā ziņo eksperti pārdošanas kritums ir saistīts ar to, ka pircēji arvien biežāk pievērš uzmanību lielākas automašīnas, piemēram, Mercedes-Benz C-Class, BMW 3-Series. Ja veic analoģiju ar konkurentiem Akordu, tad to pašu Пассат un Ford Мондео arī parādīja ļoti zems pārdošanas.
Accord pirmo reizi iznāca pārdošanas 1977. gadā, tobrīd tās savāc Anglijas pilsētā Swindon, neskatoties uz to, ka tas ir japānas uzņēmums. Bet jau tad auto nav bijis saraksts no tautas. Vēlāk jau 2000. gadā ražošana tika slēgta Eiropā, tagad auto ir pilnībā aiziet no tirgus. Tikai par 2019 gadā tika pārdoti vairāk nekā 3400 auto, bet tas ir zem līmeņa, 2013. Japāņi vēlas iekarot eiropas tirgu, ir jauns radījums - apvidus auto CR-V.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 563  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019