Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

27 PROCENTI LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU LŪDZ SAVILKT EKSĀMENUS, SAŅEMOT AUTOVADĪTĀJA APLIECĪBU

Stingrāki noteikumi, lai iegūtu autovadītāja apliecību ir saistīts ar faktu, ka daudzi vēlas palielināt drošību uz ceļiem. Bet vadoties no statistikas datiem, mēs saprotam, ka tikai 27%, kuri nobalsoja vēlas. Tv kanāls LNT veica unikālu aptauju, kas palīdzēja atklāt to kategoriju pilsoņiem, kas patiesi uztraukties par savu un citu drošību.

Pēdējā laikā ir izveidojusies tendence Latvijas teritorijā ka pieaudzis upuru skaits ceļu satiksmes negadījumi, un lielākā daļa no viņiem ir jauni cilvēki. Tikai vienu dienu Rīgā izdodas fiksēt vairāk nekā 300 ātruma pārsniegšanas gadījumu. Tātad nezināšana daudziem noteikumiem un atbildības trūkums noved pie bojāejas neko неповинных cilvēku.
Daudzi kuri piedalījās aptaujās uzskata, ka veicot apmācību autovadītāju apmācība, skolēniem vienkārši trūkst prakses. Tikai dažas stundas, neļauj apgūt visas prasmes un iemaņas. Tātad viss kopā noved pie nopietnas problēmas uz ceļa. Statistika par 2020. gadam liecina par to, ka trīs nedēļas, jau gājis bojā 21 cilvēks. Varas iestādes sāka veikt sanāksme par šo jautājumu, un, visticamāk, tiks noteikti stingrāki ne tikai noteikumus, bet arī soda pārkāpēju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 836  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019