Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

ĪPAŠNIEKS AUDI E-TRON BIJU SATRIEKTS PROBLĒMA AR TO AUTO

Vācu tehnoloģija neizdevās. Ciparu панеле Audi e-tron parādās ziņojums "eļļas maiņa un kapitālais remonts 3100 km". Auto īpašnieks nekas nav pret kapitālā remonta, kas viņš ir, veikt izejot 15 000 kilometru vai reizi gadā. Bet, teikumu par eļļas nobijusies, jo viņa auto nav pat ir iekšdedzes motors, un tāpēc tai nav nepieciešams nomainīt eļļas.

Audi ātri reaģēja, sniedzot paskaidrojumu žurnālistiem "ir tikai dažas vienības, e-tron,kas tika būvēti uz agrīnā stadijā sērijveida ražošanai, cieš no šīs programmatūras kļūdas. Par šīm automašīnām vadības bloks ieguva veco datu paketi," skaidro vācieši, kas mēģina identificēt transporta līdzekļi, kas rada šo problēmu.
Celtnieks Ингольштадте norāda, ka ziņojums ir uz kuģa, nekādā veidā neietekmē to, kā darbojas mašīna. Izskats brīnums ziņojums var būt saistīts ar to, ka auto ir būvēts uz platformas MLB Evo, arī lietoto citiem modeļiem ierasto strāvas padeves grupas Volkswagen, piemēram, Audi Q7 un Audi Q8, Lamborghini Urus un Volkswagen Touareg. Tomēr, sākot ar šo gadu, elektromobiļi Audi saņems īpašu platformu, EPP, kur arī uzcelta Porsche Taycan.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 11 152  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019