Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

JAUNAIS KIA SORENTO TIKS PREZENTĒTA ŽENĒVAS AUTO IZSTĀDĒ

Ceturtās paaudzes suv - tas ir jaunākais papildinājums līniju modeļu apvidus auto markas Киа. Korejas autobūves industrija tagad piedzīvo zināmas grūtības. Bet neskatoties uz visu to, uzņēmumi izdodas noturēt vadošās pozīcijas šajā segmentā. Gaidīto atbrīvošanu varēs jums noteikti pārsteigt visvairāk sākotnējo piedāvājumu.

Pirmais auto, kas būvēts uz platformas apvidus vidējās klases jaunās paaudzes Sorento 2020 paaugstina standartus savā segmentā, pateicoties tā praktiskumu, nodrošinot vietu, līdzīgu lielākiem automobiļiem. Arī jaunais modelis iezīmē pirmo reizi ieviest hibrīda jaudas līnijas modeļiem Sorento.
Kia mērķē uz pasaules tirgu suv, ieviešot vairākus jauninājumus, lai jaunais Sorento, kas ietver jaunas sistēmas, lai atbalstītu vadītājiem un paplašinātās savienojumu iespējas un informācijas un izklaides sistēmu.

Galvenais elements ir pasaules modeļu sēriju Kia Sorento tika pārdots vairāk nekā trīs miljonos eksemplāru visā pasaulē kopš tā uzsākšanas 2002. gadā. Jaunais Kia Sorento būs pirmo reizi iesniedz gada 3. marts 2020.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 158  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019