Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

TESTA BRAUCIENĀ PEUGEOT 508 2.0 BLUEHDI

Šodien mēs pārbaudām lielākais stimuls дизельную versiju Peugeot 508: 2.0 BlueHDi ar augšējo līniju, aprīkojuma, GT un astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Auto pārsteidz ar savām īpašībām un izraisa tikai patīkamas emocijas.

Led dienas gaitas lukturi (standarta aprīkojumā GT), kas imitē kaķa suņu un trīsdimensiju aizmugurējie lukturi, kas seko līnijām когтя. Starp muskuļots siluets, tērpušies krāsu Noire Perla Nera (511 eiro), pikantu pievilcību un biedējoši izaugsmi. 19 collu diski Augusta (232 eiro) veido perfektu līdzsvaru ar zemu augstumu четырехдверного kupejas tikai 1, 403 milimetru.
Testa 508 ir 2,0 litru dīzeļdzinējs ar 180 лошадиными spēkiem un 400 Nm kopā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Es noklikšķiniet uz droseles un skrienu rūciens no vietas, nedaudz slinks, es joprojām jūtos apreibis no miega. Bet tas ātri uzņem apgriezienus, un es palīdzu viņam ar airiem uz stūres rata. Четырехдверное kupeja kļūst elastīgi, kā plēsoņa. Tas arī palīdz, ka jaunā platforma EMP2 nāk komplektā ar labu svaru uz 70 mārciņas mazāk, nekā iepriekšējās paaudzes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 152  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019