Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

KĀ IZSKATĀS TAGAD AUDI ПРИНАДЛЕЖАВШАЯ PRINCESEI DIĀNAI?

Viņu nodēvējuši par "pašu сфотографированной mašīnu vasaras 1994. gadā". Runa iet par Audi 80 Cabriolet, piederēja princesei Diānai. Mašīna tagad ir izstādīti uz izsoli.

Lēdija Diāna saņēmusi dāvanu cabrio no pārstāvniecības St john tautas Wood gandrīz 26 gadiem. "Tas ir, kad bija personīgā mašīna Diānas mašīna, kas, protams, patika un kurā tā pastāvīgi fotografējās tajā laikā," teikts aprakstā automašīnas, kuras izsoļu namu. Tomēr tas bija strīdīgs izvēle.

Diāna izmantoja auto no marta līdz jūlijam 1994. gada, un pēc tam atgriezās pie dīlera, uz спидометре 6 437 kilometri, ziņo Classic Car Auctions. Vēlāk Audi parādīja, ka pārdošanas rādītāji kompānijas dubultojās pēc tam, kad princese vairākkārt fotografējās pie stūres четырехрукого auto.
Pēc atgriešanās izstāžu zāle auto tika iegādāts televīzijas producentu Ианом Кэмпбеллом Dale, kurš pārdeva savu divus gadus vēlāk. Šajā stundā nobraukums liecina, ka viņš ir nobraucis aptuveni 35 400 jūdzes. Audi 80 Cabriolet ir 2,3-litru dzinēju, kas savienots ar automātisko pārnesumkārbu.

Izsole plānota marta beigās, Birmingemā. Sākuma cena ir 35 000 mārciņām(ap 41 000 eiro). Mašīna tika likts uz izsoli vairākas reizes. Pēdējo reizi tas bija pirms diviem gadiem, kā reizi kāzu dienā princis Harijs, bet ne pārdots. Sākuma cena tad bija 73 000 eiro.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 11 167  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019