Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

KĀPĒC AUTOMAŠĪNAS VOLVO TIK BIEŽI IR REDZAMI HOLIVUDAS FILMĀS?

Volvo-tas ir tēls drošību un uzticamību. Un jau daudzus gadus viņa ir foršs filmu zvaigzne, kuru Zviedrija nosūtījusi uz Holivudu. Bet kāpēc automašīnas Volvo tik bieži ir redzami holivudas filmās? Mēs neredzam tos uz ceļa, nav, lai sasniegtu noziedzniekiem, viņi arī neparādās uz skatuves trikiem. Bet mēs redzam viņus kopā ar ģimenēm uz kuģa.

  • Uz "Сумеречной twilight saga" pēc kārtas parādījās Volvo C30 un XC90. To vadīja Edward Cullen, vampīrs, dzimis 1901. gadā, un iemīlējies старшеклассницу Bellam Swan. Uz" Breaking Dawn " Edvards virza Volvo S60 T6 R-Design.
  • 2005. gadā "40 gadu esmu jaunava" Andy Ститцер, kura spēlē Steve Carell, mācās braukt uz klāja 240 DL, kas ražots 1986. gadā.
  • 2013. gadā" World War Z " Breds Pits parādās pie stūres Volvo V70. Lai gan pilsētā, ielenca zombijiem, auto nonāk ar pilnu spēku, ģimene bēg sveiks un vesels.
  • 2003. gadā filmā "Jobs" Eštons Kačers, kas spēlē lomu соучредителя Apple uzskata, vadot Volvo 145 1972. gada.

Tie, kuri atbildēja uz jautājumu par forumā entuziastu filmu, sakot, ka Volvo-tas ir inteliģentā mašīna, tas ir auto ar neitrālu, prātīgs personību, kas ir piemērots autovadītājiem, kas pievērš īpašu uzmanību drošībai.
Pagājušajā gadā Volvo publiskojusi ziņojumu, kurā ziņots, ka apvidus auto XC90 nav piedalījies jebkādiem negadījumiem, kad cilvēkiem uz klāja zaudēja savu dzīvību. Turklāt, no šā gada Volvo ierobežo maksimālo ātrumu saviem modeļiem līdz 180 km / h!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 188  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019