Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

RENAULT MEGANE FACELIFT: ĀĶIS HIBRĪDA VERSIJU

Renault Megane facelift ir diskrēta atjauninājumus estētisko līmeni, kā arī jaunu tehnoloģiju, tostarp plug-in hibrīda versiju. Iekšpusē izmaiņas ir mazāk izsmalcināts, atzīmējot jaunā 10,2 collu digitālais kokpitu (pēc izvēles), kas var projektēt, ieskaitot karti navigācijas sistēmas. Centrālais ekrāns sistēmas Easy Link paliek vertikāli ar diagonāli 9,3 iekšā. Tās integrācijas rezultātā pazemināt malām, salīdzinot ar iepriekšējo 7 collu ekrānu, kas piešķir modernāku izskatu un dubulto ekrānu virsmas. Arī tika pārveidots vadīklas, navigācijas sistēma.

Šajā jomā atbalsta sistēmas jaunā Megane ir Easy Drive, ar palīgu ceļu un sastrēgumiem, funkciju braukšanas bezsaistes 2. līmeņa. Sistēma darbojas uz modeļiem ar automātisko pārnesumkārbu EDC ātrumu no 0 līdz 100 km/h, saglabājot ātrumu un pozicionēšana joslā saskaņā ar citiem automobiļiem satiksmē. Sistēma, kas ir pieejama dzinējos TCe 140 EDC, TCe 160 EDC un hibrīda E-Tech plug-in, joprojām prasa no vadītāja turēt rokas uz stūres rata.
Uzlādes sistēma tiek izmantota Megane E-Tech plug-in, kas ir īpaši izstrādāta, lai datu automašīnu. Tas nodrošina 160 k. s. un nodrošina kustību uz elektrisko dzinēju ar ātrumu līdz 135 km/ h sistēma ir aprīkota ar 1,6-litru benzīna dzinējs apvienojumā ar diviem elektriskajiem motoriem un ātrumkārbām bez optimizētu saķeri.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 125  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019