Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

BMW X6 ir OTRAIS populārākais AUTO LATVIJĀ

Janvārī 2020. gadam pieprasījums pēc automobiļiem, kas ar zīmolu BMW bija neticami liels. Ir vērts atzīmēt, ka pēdējā laikā tiek svinēti tendences uz to, ka patērētāji izvēlas iegādāties nevis vidējā klase, bet dārgāka krosoveri. Pagājušajā mēnesī par šī gada visvairāk pirkumu tika norādīts uz auto Nissan Quashqai; un, lūk, otro vietu ieguva ar x6. Pēc statistikas informācijas pakalpojumus visa gada janvārī tika reģistrēti 55 BMW markas automašīnas ar x6.

Šobrīd īpašu uzmanību pelnījusi darbu izstrādātājiem. Katrā atsevišķā gadījumā jūs varat pievērst uzmanību visvairāk neticami rādītāji šajā segmentā. Latvijā pastāv zināma tendence uz to, ka daudzi sāk atteikties no automašīnu un pāriet uz электрокары, ir vairāk nekā vienkārši transportlīdzekļu tipam motorolleru un velosipēdu noma. Bet tik liels pieprasījums pēc krosoveriem, jo vairāk spēcīgu vienkārši sagrauj šo priekšstatu.
Ir vērts atzīmēt, ka BMW joprojām ir viens no populārākajiem automobiļu marku Latvijā un ne tik vienkārši. Daudzi novērtē to, par tās kvalitāti, uzticamību un pieejamību, salīdzinot ar citiem konkurentiem. Šajā situācijā intereses pieaugumu un pārdošanas apjomu pieaugums bija arī likumsakarīgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 11 124  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019