Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

LAMBORGHINI HURACAN NO DMC

Lamborghini Huracan un ir īsts sekotājs pazīstamā Gallardo ar centrālās atrodas 5,2-litru V10, kas ražo ne mazāk kā 610 k. s. Bet, tomēr, pasaule uzstādījumi nekad neguļ.

Tāpēc tas bija tikai laika jautājums, kamēr kāds nav izdomājis pakete izmaiņas, lai jaunā Baby Lambo. Tāpēc iepazīstieties ar Lamborghini Huracan Affari, kas ir DMC. Iesniegts tūnēts pārsteidz ar savu neticami īpašībām. Ja jūs vēl neticat, paskatieties uz jauniem foto.

Lamborghini ' s joprojām ir viens no populārākajiem auto stiept vairākus gadus. Tajā apvienojas unikāli kvalitātes tūningam. Pastāv arī ievērojams skaits citu tūninga projektiem, par kuriem mēs runāsim pēc tam. Jums noteikti ir vērts pievērst uzmanību sniegto jaunums no vadošā aģentūra.
Vācieši DMC gāja pa drošu ceļu no dizaina viedokļa, mēģinot atdarināt skatienam vecākais brālis Авентадора, mainot priekšējais spoileris un nosakot sērijas Elerons aizmugurē. Tajā pašā laikā komplektu DMC ietver 20 vai 21 collu riteņiem, vāki no oglekļa šķiedras sānu spoguļa un nedaudz manāms gaisa difuzors aizmugurē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 203  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019