Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

MANGA-TUNING, IESPĒJAMS, IR VĀJPRĀTĪGS PRIUS

Pajautājiet jebkuram amatieru tūninga auto par Toyota Prius, un jūs, visticamāk, iegūsiet smiekli un bezgaumīgs joks par japāņu hibrīda. Šajā gadījumā, mēs esam pārliecināti, ka šī mašīna būs tikai apsveikumi un aplausi. Vai mēs kļūdāmies?

Par Toyota Prius es tiešām nevaru teikt, ka tas ir neglīts auto, jo tai ir patīkams dizains un pietiekami individualitāti. Tā ir taisnība, pasaulē tūninga nav vieta, kur savus automātus, bet, vismaz teorētiski, jebkura mašīna var būt daudz agresīvu, ja pareizi тюнинге. Jā, es zinu, tas, šķiet, ir fotošops, bet tas tā nav.
Tā ir arī filozofija japāņu uztvērēja Kuhl Racing, kas sāka mainīt banāls Prius, un rezultāts ir cienīgs visvairāk traks komiksu jaoneze manga. Ir grūti izskaidrot vārdos, tādēļ labāk skatīties šo demonstrācijas video patstāvīgi:

Ejot pa ārējo komplektu, kas izskatās SF, ir vērts atzīmēt kombināciju 19-collu riteņiem un pneimatisko balstiekārtu, jo klīrenss var būt ļoti zems-pat to , ka man ir interesanti, vai auto vēl ir jāstrādā. Uz doto brīdi ir tikai viens modelis, kas nekad nekļūs par savu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 265  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019