Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

IR CRAZY TUNING MERCEDES G500 4×4

Auto tirdzniecībā ar zīmolu Брабус nav ļoti piemērotas tūningam, bet dažām aģentūrām izdevies darīt neticamas lietas. Ir vērts pievērst uzmanību jaunums. Brabus G500 4 × 42 tagad ir 78 zirgspēkiem vairāk, nekā sākotnējā versija, sasniedzot 500 zirgspēku. Tas arī ir 100 Ņūtoniem-papildus skaitītāja, tad ir pavisam 710 Ņūtoniem mērītājs, kas iegūti no 4,0 litru двухтурбинного V8.

Mercedes-Benz G500 4 × 4 likts ne par to, lai vadīt, iespējams, arī to saproti, vai ne? - bet tas nenozīmē, ka viņš nevar sasniegt 100 kilometru stundā par 6,9 sekundēs, kas ir iespaidīgs skaitlis, lai gandrīz 3,0-тонного auto. Auto ir patiešām izraisa bailes, jo izskatās ļoti брутально.

Kas attiecas uz izplūdes sistēmu, kas izstrādāta mājā Брабуса, mēs neko nevarēsim komentēt, jo mēs zinām, kā skan V8, kurš ir strādājis ar šo dzinēju. Ogļūdeņražu šķiedras ici-suvā meža izmanto, veidojot virsbūves G500 4×42,piemīt iespaidīgs iezīmēm.
Tas izskatās interesanti, paskatīsimies patiesībai acīs. Zini, kas vēl ir interesanti? G500 4 × 42, kas nav ieguvuši nekādu izmaiņu. Tas tiešām bija nepieciešams...? Apskatīt fotogaleriju, pirms sniegt atbildi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 676  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019