Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

AUDI R8 V10 UNIKĀLĀ KOMPLEKTĀCIJAS

Uztvērēji arī būs savas stendi papildus zīmoliem, kas viņiem patīk un ko viņi gatavo. Audi ir mīļākie ABT. Un ABT dievina R8, visvairāk iespaidīgs Audi. V10-le Plus. Atbilstību šo auto līdz pat šai dienai joprojām ir neticami augsts. Tas ir saistīts ar dažādiem faktoriem.

Šodien mēs runājam par rūpniecības pielāgošanu, sacensībās un ļoti sarkana. ABT strādāja uz visām automašīnām. Spoileri, ventilācijas atveres, svārki pagrabā priekšējo spoileri, sliekšņi, korpuss gaismas, viss ir oglekļa shēmā. Takā dynamic ABT ir sniegusi dažus atsperes ar sporta stabilizētājiem, kas ir viegli nolaižas no visas automašīnas ar šo konfigurāciju un atvieglo automobiļa vadīšanu. Vācu uztvērējs, kas darbojas ar Audi, Volkswagen, Seat un Skoda, arī ir izvirzījusi vēl vienu izplūdes no nerūsējošā tērauda, ar labāku cirkulāciju izplūdes gāzu. Kontekstā ar kopējo degradāciju 60 mārciņas jauda 20 papildu zirgiem būtu jūtama. Tagad 630 zirgu pēcnācēju Lamborghini, R8 V10 Plus.
Lai riteņiem jūs varat izvēlēties izmēru, 19 vai 20 collas. ABT "paņēma"; I iekšā Audi R8. Jums ir āda, oglekļa, īpašs apgaismojums atverot durvis un paklāji ar logo uztvērēja, lai redzētu visus pasažierus, ka tas nav kāds R8, kā sagatavots.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 13 210  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019