Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Nissan 370Z - plusi

Šis ir sestais auto ar slaveno "Z" nosaukumā, pirmais 70. gados bija Datsun 240Z. Tiešais priekštecis bija Nissan 350Z. Izmaiņas ietver ne tikai izskatu (lai gan dizainers ir mainījies, viņš radīja 370Z Randy Rodriguez), bet arī dažas sastāvdaļas, pat apakšu sauc par Nissan FM. Japānā Nissan 370Z tiek pārdots kā Nissan Fairlady Z.

370Z ir daudz atsauces uz tā priekšteci ar numuru 350. Pateicoties lielajam platumam, augstumam un stingrām līnijām, kapuce izskatās tā, kā pienākas sportiskam siluetam. Jaunajā Zeta ir kaut kas cits, kas piesaista uzmanību – priekšējie un aizmugurējie lukturi, riteņi, kā arī motora pārsegs un sānu līnijas. Neatkarīgi no tā, vai domājam par kupeju vai rodsteru, salonā var sēdēt tikai divi cilvēki. Diemžēl, neskatoties uz aizmugurējo sēdekļu trūkumu, interjers nav čempions ietilpības ziņā. Mierinājumu var sniegt fakts, ka visas šāda līmeņa automašīnas piedāvā pārvietošanās brīvību. Tomēr Nissan 370Z nodrošina daudz vietas ceļotājiem, pateicoties tā plašajai sēdekļa regulēšanas kontūrai un sportiski zemajai sēdvietai. Ko var piedāvāt bagāžas nodalījums?

Diemžēl nekas labs. Tam ir ļoti zems iekraušanas līmenis, bezveidīgs un mazs tilpums. Lai gan sporta automašīnai tā nav problēma. Ir vērts ieskatīties informācijas panelī, kas rotā Nissan interjeru. Tie, kas nepieder pie tiem, kam riebjas stilistiskie jauninājumi, salonā, visticamāk, neatradīs trūkumus. Tāpat starp priekšrocībām var minēt oriģinālo un ļoti iespaidīgo dizainu un fenomenālo apdares materiālu kvalitāti. Tie, kas novērtē ātrumu, novērtēs arī labi noregulēto šasiju, lielisko stūres vadību un īpaši efektīvas bremzes, turklāt daudzos autoservisos ir Nissan kluču maiņa. Interesanti, ka, neskatoties uz sporta piekares iestatījumiem, tas izskatās pieņemami normālai braukšanai. Tāds kompromiss starp saķeri un komfortu, par kādu vairums konkurentu var tikai sapņot. Nissan 370Z ir sportisks modelis, taču, ņemot vērā tā stilu, kvalitāti un braukšanas baudu ir garantēta, varam teikt, ka šis ir viens no mūsu laika labākajiem modeļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 121  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019