Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Sabrukumu Rīgas centrā divas automašīnas

Kārtējo reizi Ģertrūdes iela nonāca uzmanības centrā. Negadījums noticis līdzās krustojumam ar Brīvības ielu. Divi auto, braucot no rīta plūsmā sekundēs turēti par ķīlniekiem neveiksmes. Vienam no auto tomēr izdevās aizbēgt, bet otrā ir izgāzies gandrīz pilnībā. Tā kā dziļums neveiksmes bija vairāk nekā pusotru metru, tad bez glābēju palīdzība nav bijusi.

Speciālajām dienesta un коммунальщики reaģēja maksimāli ātri. Jo iemesls ir kļuvusi ne tikai ģeoloģijas mazspēja, bet izrāvienu siltumtrases. Agri no rīta komunālie dienesti veica hidrauliskā pārbaude apkures sistēmas. Vecās komunikācijas neizturēja spiedienu un plīšana. Ūdens plūsma ļoti ātri mazgāt savu zemi un radīja neveiksmes.
Uz doto brīdi visi negadījuma sekas ir likvidētas. Saskaņā ar dažiem datiem, siltumtrase savstarpēji savienotas ar celiņu šajā vietā darbojas gandrīz 60 gadus, tāpēc nav izslēgts atkārtots neveiksmes. Tagad komunālie dienesti tiks atbildīgāk izvēlēties laiku, lai veiktu pārbaudi. Kas attiecas uz atlīdzību nodarīto zaudējumu automašīnām, tad jau notiek konkrētas sarunas, ka tieši komunālo pakalpojumu izmaksās kompensāciju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 11 876  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019