Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Pagarinātais VinFast prezidents visā krāšņumā parādās ar V8

Atjauninātais krosovers VinFast Lux A 2.0 parādījās auditorijas priekšā ar kontrastējošu zeltainu krāsu un atjauninātu dizainu. Un, lai gan izmaiņas tradicionāli skāra tikai radiatora režģi, papildu kājiņas un optiku - jaunais izskats izskatās patiešām iespaidīgs. Tomēr vissvarīgākā dāvana mūs gaida zem automašīnas pārsega!

Prezidenta partija tiks izlaista ierobežotā 500 automašīnu sērijā. Sākotnējie Lux SA2.0, Lux A2.0 Ķīnas tirgū kopš 2020. gada sākuma ir pārdoti 5124 eksemplāros. Kas attiecas uz atjaunināto krosoveru, tā vienības sākotnēji bija plānots aizņemties no Rolls-Royce Cullinan, taču tas nenotika. Tomēr tika veiktas būtiskas izmaiņas automašīnas dizainā.

Modeļa izmērs ir pieaudzis, un garenbāze tagad ir 3133 mm. Iekšpusē ir pilnībā nomainīta viduskonsole, kurai tagad ir 12,3 collu horizontāls skārienekrāna ekrāns, salīdzinot ar 10,4 collu vertikālu standarta konfigurācijā.

Turklāt automašīna bija aprīkota ar 6,2 litru V8. Šis dabiski iesūknētais motors spēj attīstīt 460 ZS. un 624 N • m griezes momentu. Tajā pašā laikā motors darbojas ar automātisko pārnesumkārbu, un tam ir pilnpiedziņa.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Tagi:
     Skati 1679  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019