Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

TOYOTA INNOVA CRYSTA COMPACT VAN ir mainīts buferis

Kompaktais mikroautobuss Toyota Innova Crysta tika atjaunināts plānotās restilēšanas laikā. Jauninājumu rezultātā ir būtiski mainījusies automašīnas priekšpuse, ar kuru buferis un visa optika ir pilnībā nomainīta. Tomēr viss kārtībā.


Toyota Innova Crysta tiek pārdota galvenokārt Āzijas valstīs. Mēs runājam par milzīgo tirgu Indijā un Indonēzijā, kur šī automašīna ir ļoti pieprasīta un tiek pārdota kopš 2016. gada. Toreiz notika modeļa pēdējā restilēšana. Šajos reģionos gadā tiek pārdoti aptuveni 60-70 tūkstoši automašīnu.

Attiecībā uz ilgi gaidīto atjauninājumu ir daudz jauninājumu. Kā jau minējām iepriekš, ir mainījusies radiatora reste, kā arī automašīnas optika. Tagad modelis lepojas ar vismodernākajiem LED lukturiem. Turklāt ir uzlabota multivides sistēma, kas tagad rada augstas kvalitātes stereo skaņu.


Bet motora klāstā izmaiņas nav. Mēs gaidām to pašu dīzeļdzinēju ar turbokompresoru ar 148 ZS, vai benzīna motoru ar 164 ZS. Tomēr modeļa barošanas bloki ir diezgan uzticami, tāpēc tie nerada īpašas sūdzības. Kas attiecas uz cenu politiku, atjauninātās furgona versijas ir tikai nedaudz dārgākas nekā iepriekšējie modeļi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 1282  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019