Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Volvo Concept Recharge parāda elektromobiļu nākotni

Volvo Concept Recharge ir Volvo vēsturiskā elektriskā transportlīdzekļa koncepcija, kas paver durvis uz zīmola jauno modeļu nākotni. Automašīna saņems ne tikai jaunās paaudzes tehniskos uzlabojumus, bet arī atjauninātu interjeru un ārpusi, kas, acīmredzot, kļūs par nākamo Volvo elektromobiļu standartu.
Šobrīd sērijveida ražošanā ietilpst elektriskie modeļi XC40 Recharge, C40 Recharge, kuriem ir kopīga platforma ar benzīna automašīnām. Tomēr jaunā Concept Recharge ir samontēta uz pilnīgi jauna "ratiņa", kas bija paredzēts tieši elektrisko transportlīdzekļu attīstībai.

Tāpat būtiski mainīta automašīnas ārpuse, kas ieguvusi modernas kontūras, stingras formas un daudzus elementus ar neona apgaismojumu. Interjerā viss ir kļuvis tikpat gaidīts kā minimālistisks. Pats interjers ir veidots baltā krāsu gammā, kas nedaudz satrauca pašreizējā Volvo modeļa cienītājus.
Kopumā Zviedrijas koncerns ir apguvis kursu par moderno tehnoloģiju un pieeju dizainam ieviešanu, tāpēc drīzumā visos jaunajos uzņēmuma modeļos tiks ieviests minimālisms, lieli skārienekrāna ekrāni un autopilots.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 13 670  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019