Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Ram 1500 kronē virkni luksusa pikapu

Pikaps ne vienmēr ir tipisks lauku darba zirgs. Daži šīs klases modeļi var lepoties ar gandrīz augstākās kvalitātes apdari, kā arī ar vēl nebijušu komfortu saviem klientiem. Piemēram - jaunais Ram 1500, kas kļuvis par īstu pērli luksusa pikapu līnijā.
Modelis izrādījās ārkārtīgi veiksmīgs, jo tas kļuva par iepriekšējo automašīnu ražošanas laikā iegūtās pieredzes izkārtojumu. Apsveriet dizainu, kas parasti ir palicis nemainīgs, taču daudzās mazās lietas, kas pievienotas jaunajam Ram 1500, padara tās ārpusi par īstu dizaina mākslas darbu.

Nepievīla arī dzinējs, ko pārstāv jaudīgs 400 zirgspēku benzīns V8, kas mierīgi tiek galā arī ar vissmagākajiem bezceļa apstākļiem. Starp citu, ir dažādi braukšanas režīmi, ieskaitot bezceļu, kas pilnībā atbilst tā nosaukumam un nav kā mārketinga triks.
Ir arī vērts atzīmēt salonu, kas izrādījās tikai tāda pati atsauce. Pirmkārt, ir pilns ērtu iespēju un iespēju kopums, un, otrkārt, tās apdarē tika izmantoti tikai vismodernākie un kvalitatīvākie materiāli, un, treškārt, pati telpa atšķiras ar izstrādi un uzmanību detaļām. Kopumā Ram 1500 ir viens no labākajiem pikapiem tirgū.


http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 13 359  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019