Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Auto studentam pa kabatai

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, daudzi būs daudz nopietnāk apsvēruši nepieciešamību pēc privātā auto. Viens no neaizsargātākajiem sabiedrības segmentiem ir arī studenti, jo tieši viņi biežāk brauc ar sabiedrisko transportu, kur, savukārt, pastāv augstāka iespēja inficēties. Turklāt studenti koncentrējas Latvijas lielākajās pilsētās, kur saslimstība ir augstāka.

Savs auto ir daļa no personīgās higiēnas šajā sarežģītajā laikā, turklāt zināms, kā bieži vien autobusos nēsājam sejas maskas! Savā autiņā bez tām varam iztikt, turklāt ar auto var aizbraukt uz vairākiem veikaliem. Un tas šobrīd ir īpaši aktuāli - lai pie tuvējās mājas bodītes nebūtu jāstāv vairāku stundu garā rindā, kā tas diemžēl bieži vien sanāk ierobežotā apmeklētāju skaita dēļ.

Par to, cik studentam reāli iegādāties savu auto un kādas ir cenas ziņā draudzīgākās auto markas, pastāstīsim turpinājumā sadarbībā ar sludinājumu portālu dalder.lv Tā ir inovatīva tirgus platforma Latvijā, kurā ievietot sludinājumu iespējams bez maksas.

CO2 - jā!

Lai arī tuvojamies laikam, kad jaunu ar benzīnu un dīzeli darbināmu auto ražošana būs aizliegta, dabai nedraudzīgākie auto modeļi ierobežota budžeta gadījumā ir pats reālistiskākais variants. Lai arī Eiropas Zaļajā kursā daudz varam lasīt par nepieciešamību ierobežot atmosfērā nonākošo CO2 un stingrāku normu noteikšanu, gaisu piesārņojošie motori arvien ir tie, kuriem saka “jā” tie, kuri ekonomisku apsvērumu dēļ nevar izvēlēties elektroauto vai hibrīdu. Tieši tāpēc, studentam meklējot savu jauno autiņu, sludinājumu portālā jāpārskata lietotu auto piedāvājumi ar iekšdedzes dzinēju. Meklēšanas kritērijos dalder.lv iespējams gan atzīmēt auto stāvokli - jauns vai lietots, gan norādīt dzinēja tipu.

Opel Astra-G

Viens no ekonomiskākajiem modeļiem tirgū ir Opel Astra-G. Dalder.lv portālā šobrīd ievietoto sludinājumu klāstā iespējams atrast šīs markas 1999. gada modeli par cenu, kas ir zemāka par 1000 euro. Opel turklāt ir viena no populārākajām un iecienītākajām markām Latvijas auto tirgū. Opel Astra-G tika ražots līdz 2004. gadam gan kā sedans, gan hečbeks. Šis auto arī ir pietiekami drošs variants, jo tam ir pietiekams drošības aprīkojums, t.sk., ABS. Tomēr jārēķinās ar augstu eļļas patēriņu.

Ford Focus

Vēl viens ekonomisko auto līderis ir Ford Focus. Tas tika ražots no 1998.-2004. gadam. Šie modeļi ir vieni no pārdotākajiem sludinājumu portālā. Šobrīd piedāvājumā kā viens no izdevīgākajiem variantiem ir lietots sarkans 2003. gada Ford Focus sedans. To piedāvā uzņēmums “Autokompleks”, kura autoplacī Rīgā, Maskavas ielā 450M, apskatāmas vairāk kā 150 automašīnas. Šis autiņš lepojas ar savulaik labāko šasiju savā klasē. Tomēr jārēķinas ar tādiem iespējamiem mīnusiem kā rūsa uz apmalēm un šis modelis pazīstams ar to, ka mēdz ķerties atslēgas. Šobrīd tas dalder.lv zemākajā cenu pozīcijā pieejams par 1250 euro, kas arī ir aptuveni vidējā šī modeļa tirgus cena.

Renault Megane

Par demokrātiskām cenām iegādāties iespējams arī lietotu Renault Megane. Tas ir salīdzinoši jaunāks ražojums: 2002.-2008. gads. Šis autiņš saņēmis 5 zvaigznes Euro NCAP drošības testā. Dalder.lv pieejami vairāki sludinājumi, kuros tas tiek pārdots par mazāk kā 2000 euro. Piemēram, “Luks Talsi”, kas piedāvā mazlietotas automašīnas Latvijas tirgū jau kopš 1995. gada, pārdod 2004. gada lietotu Megane Scenic bronzas krāsas modeli ar 5 ātrumiem. Viena no dalder.lv priekšrocībām, meklējot iecerēto autiņu, ir iespēja ielūkoties pārdevēja mājaslapā, jo katrs sludinājums automātiski savienots ar lietotāja profilu. Tādēji iespējams uzzināt vairāk par priekšrocībām, izvēloties iegādāties auto no konkrēta tirgotāja. Piemēram, tas pats uzņēmums “Luks Talsi” piedāvā iespēju arī mainīt automašīnas.

Toyota Yaris

Sievišķīga, kompakta un pievilcīga izvēle ir Startlet pēctecis - Toyota Yaris. Autiņš ražots no 1999. gada līdz 2006. gadam. To iespējams iegādāties zem 3000 euro atzīmes. Šobrīd dalder.lv ir 2 šī modeļa piedāvājumi: viens par 2250 euro, otrs - 2790 euro. Abos gadījumos tirgotājs ir uzņēmums ar savu auto placi.

Lētākajam no modeļiem šobrīd dalder.lv tiek dota 1 gada garantija. Tas jo īpaši svarīgi ir studentam, kam jārēķinās ar ierobežotu budžetu. Pērkot auto no privātpersonas, garantijas netiek dotas, kas nozīmē, ka par neparedzētiem remonta izdevumiem būs jāmaksā no savas kabatas. Garantija, savukārt, nodrošinās apmaksātu servisu nepieciešamības gadījumā. Tāpēc, ne vien izvēloties Toyota Yaris, bet jebkuru citu auto marku, ierobežota budžeta gadījumā daudz ieteicamāk iegādāties auto pie oficiāla tirgotāja, kas piedāvā garantiju.

Škoda Fabia

Vēl viens super auto cenas ziņā ir Škoda Fabia. Dalder.lv šobrīd tas pieejams no 2000 līdz 2690 euro. Tā arvien tiek uzskatīta par vienu no modernākajām mazajām automašīnām. Debitējot 1999. gadā, tā pārņēma Polo 9N tehniku. To iespējams iekļaut arī uzticamāko auto sarakstā, par pamatu ņemot faktu, ka Auto Bild sūdzību grāmatā nav tikusi ievietota teju neviena slikta atsauksme. Izvēloties šo modeli, ieteicams pārliecināties, ka iebūvēts kondicionieris.

Opel Corsa

Visbeidzot, dalder.lv studentiem iesaka Opel Corsa: līdz 3000 euro noteikti izdosies atrast labu un uzticamu modeli. Būtisks auto pluss ir diezgan ekonomiskie motori, kas jo sevišķi aktuāli ir ierobežota budžeta apstākļos.

Arī studentam auto jātestē!

Lai arī izlaist servisa apmeklējumu pirms auto iegādes var likties saprātīgi naudas ekonomijas nolūkos, tomēr jau tuvākajā nākotnē tas var atmaksāties daudz lielākos izdevumos. Sevišķi jau tad, ja naudas līdzekļi ir ierobežoti, jo īpaši svarīgi ir pārliecināties par izvēlētā auto tehnisko stāvokli. Bieži vien arī pašam auto īpašniekam nav objektīvas informācijas par patieso auto stāvokli. Un izieta tehniskā apskate diemžēl nav garants, ka auto nav nopietnu problēmu.

Auto diagnostikai būtu jābūt neatņemamai auto iegādes sastāvdaļai. Tās laikā servisa speciālists ne vien veic vizuālu apskati, bet arī saslēdz auto ar datorsistēmu, kas kodu veidā atspoguļo vājās auto vietas. Tādējādi iespējams paredzēt gan to, cik vēl ilgi autiņš kalpos, gan kādas tuvākajā nākotnē varētu būt izmaksu pozīcijas par remontu. Tāpat tas laikus ļaus noskaidrot ar lielāku precizitāti provizoriskos ar auto uzturēšanu saistītos izdevumus.

Tāpat svarīgi veikt testa braucienu ar automašīnu. Tā iespējams pārliecināties par bremžu un stūres iekārtas stāvokli, kā arī secināt, cik komfortabli ar auto pārvietoties. Izlaižot testa braucienu, tikai pēc auto iegādes var atklāties būtiski trūkumi, un ja par tiem būtu noskaidrots savlaicīgi, lielā daļā gadījumu par pirkumu pirkums nemaz nebūtu veikts.

Izvērtē auto nepieciešamību!

Sludinājumu portāls dalder.lv iesaka arī rūpīgi izvērtēt auto iegādes nepieciešamību. Nenoliedzami, pandēmijas apstākļos tā jebkuram ir daudz lielāka kā jebkad agrāk. Ja bieži sanāk pārvietoties ar vilcienu, starppilsētu autobusu vai sabiedrisko transportu pilsētā, daudz drošāk izvēlēties braukt ar privātu transportlīdzekli. Iespējams, dažos gadījumos būs iespējams izlīdzēties ar velosipēdu, tomēr, ja ikdienā mērojamā distance ir lielāka, vienīgais variants tomēr būs automašīna.

Vēl viena vērtīga dalder.lv funkcija ir iespēja izveidot savus filtrus! Ja esi savas ekonomiskās automašīnas meklējumos, reģistrējies portālā, ievadi atbilstošos kritērijus un saglabā filtru - tiklīdz parādīsies jauns sludinājums, kas atbilst atzīmētajiem kritērijiem, tiks nosūtīts paziņojums gan portālā, gan e-pastā! Tādējādi iespējams būt starp pirmajiem, kas dosies apskatīt savu iecerēto autiņu!

Bez tam izdevumu pozīcijas ierobežotas ir ne tikai studentiem, ar mazāku budžetu auto iegādei jārēķinās lielai daļai jauno speciālistu un ģimeņu. Tieši tāpēc ticam, ka mūsu piedāvātais ekonomisko auto tops būs vērtīgs ne vien studentiem, bet arī daudziem citiem mūsu lasītājiem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 1687  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019