Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Haval Shenshou iepriecinās ar tehnoloģijām

Ķīniešu krosovers Haval Shenshou iepriecinās visus moderno automašīnu cienītājus ar cienīgu tehnisko aprīkojumu. Vēl nesen Ķīnas automobiļu rūpniecība akli kopēja savu Rietumu kolēģu attīstību. Tomēr šobrīd Ķīnas autobūves attīstība ļauj patstāvīgi noteikt tendences un sekot savam attīstības ceļam.
Dzīvs piemērs tam ir mūsu palāta, kas lepojas ar patiešām kvalitatīvu interjeru, kas piepildīta ar modernu elektroniku. Šeit jums ir arī jaudīga multivides sistēma ar milzīgu skārienekrānu, kas ļauj izsekot jebkuram automašīnas parametram, kā arī kontrolēt dažādus tā režīmus. Un daudzas citas elektroniskas iespējas, tostarp digitālā kārtībā un multi-stūre.

Interjera dizains ir spilgts un lipīgs, tomēr stingru līniju klātbūtne un daži elementi no premium segmenta ļauj secināt, ka viss nav tik vienkārši. Par laimi, automašīnas iekšpuse izskatās labāk nekā ārpuse.
Automašīnas ārpuse, neskatoties uz tās pretenciozo izskatu, izskatās nedaudz novecojusi. Jā, ir interesanta virsbūves elementu štancēšana, vieglmetāla diski, LED optika, moldingu komplekts, kā arī kaut kāds virsbūves komplekts, taču tam visam nav sava odziņa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 1111  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019