Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Nissan Sylphy e-Power iepriecinās ar zemu patēriņu

Nissan Sylphy ir labs budžeta auto, kas parādījās pirms dažiem gadiem. Pavisam nesen tika prezentēta automašīnas ceturtā paaudze, kas papildus iegūs īpašu hibrīda modifikāciju ar e-Power prefiksu. Tieši par šo modifikāciju mēs nolēmām pastāstīt šī materiāla ietvaros.
e-Power spēkstaciju pārstāv veiksmīgs un jau iedarbināts Nissan Note hibrīds no benzīna dzinēja un viena elektromotora, kas atrodas uz aizmugurējās ass. Tajā pašā laikā modeļa degvielas patēriņš tā rādītājā ir salīdzināms ar to pašu piezīmi un ir aptuveni 4,9-5,2 litri uz simtu.

Pretējā gadījumā pircēji gaida pilnvērtīgu modeļa atjauninājumu, kas ietekmē ne tikai izskatu, bet arī iespēju kopumu, kas ievērojami paplašināts, lai iepriecinātu pircējus. Tagad hibrīds varēs lepoties ar uzlabotu multimediju sistēmu, augstas kvalitātes klimata kontroli un ērtiem sēdekļiem ar sānu atbalstu mugurai.
Sērijas hibrīda palaišanas datums joprojām nav zināms, kā arī tā aptuvenās izmaksas. Modelim nekavējoties jāparādās visos tirgos, tostarp ASV un Eiropā. Starp citu, Eiropā Nissan Note uzrāda diezgan labus pārdošanas apjomus, un dzimtajā Japānā automašīna kļuva par gada auto. Tāpēc arī jaunajam hibrīdam ir visas izredzes uz panākumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 192  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019