Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai tehniķi nomainītu automašīnas stiklus?

Automašīnas vējstikla nomaiņas laiks ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram:
     Transportlīdzekļa tips un modelis. Dažādām iekārtām ir atšķirīgs stikla dizains un forma, kā arī dažādi sensori un aprīkojums, kas jāpievieno, nomainot. Piemēram, stikla nomaiņa premium klases automašīnai var aizņemt ilgāku laiku nekā budžeta klases automašīnai.
     Vecā stikla noņemšanas metode. Ir dažādas metodes, kā nogriezt hermētiķa slāni starp stiklu un korpusu, piemēram, ar auklu, nazi vai speciālu instrumentu. Katrai metodei ir savas priekšrocības un trūkumi, un tai ir nepieciešama arī atšķirīga uzstādītāja prasmes un pieredze.
     Līmes un hermētiķa kvalitāte un daudzums. Lai stiklu uzstādītu droši un hermētiski, jāizmanto augstas kvalitātes materiāli, kas piemēroti konkrētajam stikla veidam un korpusam. Jums ir arī jāuztur pareizs līmes un hermētiķa slāņa biezums un platums, lai nodrošinātu optimālu izturību un izturību pret temperatūras izmaiņām.
     Apstākļi darbnīcā. Stiklu kvalitatīvai nomaiņai ir jānodrošina optimāla temperatūra (15-20 grādi), mitrums un tīrība darbnīcā, lai izvairītos no putekļu un mitruma nokļūšanas uz līmes un hermētiķa, kā arī jānodrošina to pareiza žūšana un sacietēšana.

Vidēji automašīnas vējstikla nomaiņa aizņem no pusotras līdz divām stundām, bet atsevišķos gadījumos tas var aizņemt pat trīs līdz četras stundas. Pēc stikla nomaiņas jums jādod laiks, lai tas pilnībā izžūtu un iegūtu spēku, kas var ilgt no trīs līdz divdesmit četrām stundām atkarībā no līmes un hermētiķa veida. Šajā laikā nav ieteicams mazgāt automašīnu, atvērt un aizvērt durvis ar spēcīgu triecienu, braukt pa nelīdzeniem ceļiem un pakļaut stiklu pēkšņām temperatūras izmaiņām.

SIA StikluMeistars.lv var ātri un efektīvi salabot vai nomainīt auto stiklus. Sīkāka informācija pa tālruni 29638531http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 1107  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019