Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

KĀ IZSKATĪSIES DISKI ELEKTROMOBILIS BMW 2020?

BMW iX3 jau pieprasīts pirms oficiālās prezentācijas, kas ir ieplānota šajā gadā. Elektriskais apvidus auto nonāks ražošanā šogad rūpnīcā Shengyang Ķīnā un nāks ar speciāliem riteņiem.

Riteņi Aerodynamic Wheel būs pirmo reizi ir pieejamas līniju BMW iX3, un pēc tam parādīsies arī svinīgajos pasākumos i4 un iNext, kas tiks iesniegts nākamgad. Tie ir ieliktņiem, kas izgatavoti individuāli, ar mērķi samazināt pretestību uz priekšu par 5%, salīdzinot ar riteņiem, ko lieto citiem modeļiem BMW ar parastu dzinēju. Viņi arī ir par 15 procentiem vieglāks, nekā citi logu diski ir izlaisti баварским autoražotājs.
BMW sola zemu enerģijas patēriņu par 2%, kas nozīmē 0,4 kw/100 km, un vēl 10 liekiem kilometriem autonomiju, saskaņā ar standartu WLTP, pateicoties аэродинамическим īpašībām, intelektuālai, apvienojot ultraviegliem materiālu un konstrukcijas. Tie, kas pasūtīs BMW iX3, ir jāzina, ka diski ir iespējams pasūtīt dažādās krāsās, ar matētu vai glancētu apdari un daudz citu iespēju uzstādījumi. Tādējādi, diski var arī integrēt akcentus virsbūves krāsa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 485  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019