Mainīt tēmu
Informācija
Aptauja

Какая модель авто вам нравится больше всего?


 
Reklāma

Shelby SuperCars-SSC Tuatara

Par Bugatti Veyron Super Sport visi esam dzirdējuši. Bet par SSC Ultimate Aero TT es zinu vairāk, īstiem ātruma cienītājiem, bet amerikāņu auto ir paredzēts, pirmkārt, kuļot ātruma rekordu ielu vieglo automašīnu.

2009.gadā SSC Ultimate Aero bija mērķēts uz ātruma sasniegšana 432 km/ h, ko, diemžēl, nenotika. Tomēr Veyron Super Sport izdevās pārvarēt 431 km / h, kas nozīmēja iepļaukāt par amerikāņiem.

Tāpēc šī gada beigās būs jauna auto SSC, par kuru uz doto brīdi nekas konkrēts nav zināms. Mašīna, acīmredzot, tika izstrādāts Джейсоном Кастриота, radījusi satriecošu Bertone Mantida(kāds Šanhajā 2009), tad tas ir stipri atšķirīgs no tagadējā SSC Ultimate Aero.
Tehniski jaunākā versija SSC Ultimate Aero TT похвасталась jaudu 1,350 ls si, ar propelleru ir V8 biturbo dzinēju, kas spēj attīstīt vairāk nekā 9000 apgr. / min, turklāt sarkanā zona atrodas šajā nozīmē. Cena šim auto ir aptuveni 696 000 eiro. Automobilis sasniedz ātrumu 100 km / h tikai 2,8 sekundēs, bet maksimālais ātrums sasniegs 443 km / h, kas, vismaz teorētiski nozīmē, ka viņš ir pazeminājusi Veyron. Туатара-tas ir vārds, ķirzakas Jaunzēlandes, kas tiek uzskatīts par dzīvi, DNS, kura attīstās visstraujāk.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Имя:*
E-Mail:
        
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Tagi:
     Skati 12 525  |  Atstājiet komentāru
Projektējis BESTNEWSLV-GROUP by DataLife Engine 2019